S.S.S

OYDEM ONLINE KURSA NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, akıcı ve cesurca konuşabilmek,OYDEM ONLINE İNGİLİZCE KURSU ile çok kolay! Sitemizde bulunan iletişim formunu doldurduğunda, danışmanlarımız aklındaki tüm soruları cevaplamak için sizi arayacak. Önemli olan seviyenizi belirlemek ve doğru eğitime karar vermek. Bu, yıllardır deneyimli kadromuz tarafından profesyonelce yapılır.

KURS BİTİMİNDE SERTİFİKA ALABİLİYOR MUYUM?

EVET, OYDEM DİL OKULLARI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NA BAĞLI ÖZEL BİR KURUMDUR. ALDIĞINIZ EĞİTİM, İÇERİĞİ VE TARİHLERİ İLE BİRLİKTE TARAFIMIZDAN SERTİFİKALANDIRILIYOR.

KURSUN İŞLEYİŞİ NASIL OLUYOR?

ÖNCELİKLE SİZİ DOĞRU BİR EĞİTİME YÖNLENDİREBİLMEK ADINA, İNGİLİZCE ALT YAPINIZI ÖLÇMEK İÇİN ONLINE SEVİYE TESPİT SINAVINA ALIYORUZ. SINAV SONRASINDA, DENEYİMLİ EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ SİZİ HANGİ SINIFTA OLMANIZ, HANGİ EĞİTİMİ ALMANIZ GEREKTİĞİ KONUSUNDA EN DOĞRU ŞEKİLDE YÖNLENDİRİYOR. HANGİ SEVİYEDE OLURSANIZ OLUN, SİZE GÖRE ONLINE KONUŞMA SINIFIMIZ VAR!

BANA HER AN YARDIMCI OLACAK BİR KİŞİYE ULAŞABİLİYOR MUYUM?

ONLINE EĞİTİMİNİZ BOYUNCA SİZİNLE BİREBİR İLGİLENEN BİR EĞİTİM DANIŞMANINIZ OLUYOR. DERS KATILIM TAKİBİNİZ, İNGİLİZCE GELİŞİM VE MEMNUNİYET TAKİBİNİZ EĞİTİM DANIŞMANINIZ TARAFINDAN YAPILIYOR. İSTEDİĞİNİZ ZAMAN DA KENDİSİNE ULAŞABİLİYORSUNUZ.

SİZİNLE NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİM?

OYDEM DİL OKULLARI OLARAK 22 YILDIR İZMİR'DE HİZMET VERMEKTEYİZ. BİZİ HER ZAMAN

0232 463 43 51 NUMARALI TELEFONDAN ARAYABİLİR YA DA

0533 168 93 09 NUMARALI TELEFONDAN WHATSAPP YAZABİLİR YA DA ARAYABİLİRSİNİZ :)