Online Konuşma Kulübü

Birebir ( one to one ) tamamen size özel hazırlanmış 60 dakikalık seanslarda, konusunda uzman İngilizce Öğretmenlerimiz, sizi sürekli İngilizce konuşturacak ve sürekli konuşma pratikleri yaparak, çok kısa bir süre içinde akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başladığınızı fark edeceksiniz.

Biz OYDEM Speaking Club olarak birebir özel derslerin klasik kurs programlarına göre çok daha faydalı olduğunun bilincindeyiz.

Online Özel dersler ilk bakışta, sınıf eğitimine göre biraz daha maliyetli gözükebilir. Ancak verim, zaman ve öğretmenin size ayırdığı 60 dakikalık odaklanma

( Öğretmenin 60 dakika boyunca sizi konuşturduğunu ve sadece sizi konuşturmaya odaklandığı ) düşünüldüğünde sonuç odaklı bu yöntem ile ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

Konusunda UZMAN tüm Öğretmenlerimizin amacı sizleri konuşturmaktır.

Kayıt yaptırdığınız andan itibaren size vereceğimiz şifre ile sizler için hazırlanmış "Magic Box” diye adlandırdığımız portalımız sayesinde kendi kendinize İNGİLİZCE çalışabilecek, testler çözebilecek kısa videolar izleyerek ertesi gün öğretmeninizle yapacağınız konuşma seanslarına çok daha hazırlıklı olabilme şansını yakalayacaksınız.

Eğer birebir değilde grup seanslarımıza katılırsanız yine sürekli konuşma ağırlı bir programın içinde olduğunuzu fark edeceksiniz. Online eğitimin aslında bir çok açıdan ne kadar faydalı ve verimli olduğunu anlayacaksınız.

image
image